Kõik ettevõtjad on kindlasti nõus, et nende firma koduleht peaks toimima võimalikult efektiivse töövahendina, olema atraktiivne ja tutvustama ettevõtet. Alati on võimalik leida mitmeid lahendusi, kuid kõige rohkem väärtustab klient kindlasti ausust ja soovib näha reaalseid olukordi ning inimesi. Ehk siis on kujunenud heaks tooniks, vältida pildipangast ostetud pilte ning muid visuaale, eriti olukorras, kus ettevõtjal on mida näidata ja millega oma klientide tähelepanu püüda.

Tallept Auto kodulehe jaoks valminud materjal on igati hea näide ettevõtja otsusest kasutada enda tegevuse tutvustamisel just sellist lahendust, kus pildil on nende igapäevane tegevus, inimesed, ja tehnika.

Transpordiettevõtte kiire tempo ja reaalsete tööde kõrvalt planeeriti sujuvalt nii pildistamise kui ka filmimise protsessi ning meie omalt poolt tegime kõik selleks, et nende tööd võimalikult vähe häirida, kuid samas ka tulemus vastaks kliendi ootustele.

Koostöö oli igati asjalik, sujuv ning ka tellija poolt suurepäraselt korraldatud, mis oli antud projekti puhul äärmiselt oluline.

 

Tallept Auto koduleht: www.tallept.ee