Fotoboks ja Green Screen


Fotoboks (Photobooth)

Soovid üritusele vahvat atraktsiooni? Tahaksid rahvast meeldejäävalt oma tegemistesse kaasata? Fotoboksiga hetkeemotsioonide jäädvustamine on lõbus ja sõltuvusttekitav meelelahutus ning seda teenust on kasutatud nii ürituste korraldamisel kui ka turunduses.

SeeSee Stuudio fotoboks on Eesti turul tegutsenud juba 6 aastat. Selle ajaga oleme saanud suurel hulgal teadmisi ja kogemusi ning oskame klientidele pakkuda parimat teenust, mis tahes üritusega on tegemist.

Fotoboksi on võimalik kasutada mitme lahendusena:

 • Photobooth ehk kabiin
 • Photopod ehk post
 • GreenScreen

Loe nende võimalustest lähemalt!

 

Photobooth lõbustab nii külalisi kui lihtsalt möödujaid

Klassikaline ja ameerika filmidestki tuntud fotoboks on põnev lõbustus nii üritustel kui ka läbikäidavates kohtades. Kabiini võib siseneda üksi või mitmekesi. Soovija vajutab pildistamisnupule, mille järel hakkab ekraanil jooksma aeg ja loetud sekundite jooksul teeb aparaat poseerijast pilti. Seejärel prindib aparaat fotod automaatselt paberile või saadab meiliaadressile.

Fotokabiini on võimalik paigaldada erinevatesse siseruumidesse, näiteks salongi või avaliku läbipääsu juurde. Kabiini mõõtmed on 1×2 m.

Lisavõimalused:

 • Rekvisiitide ja aksessuaaride kaasamine.
 • Fotoboksi ja valmivate piltide kujundamine sinu soovitud sõnumiga.
 • Taustakujunduse kohandamine

Photopod on iga ürituse hing

Kui soovid teistsugust lahendust ja näiteks võimalust kaasata green screen’i, siis võib fotoboksi ka kabiinist välja tuua. Leiame koos sobiva tausta (või loome selle ise) ning igaüks võib üksi või mitmekesi vahvaid pilte teha.

Lisaks eelpool mainitud lisavõimalustele on photopod hea valik, kui soovid näiteks fotode taustale hoopiski melu, midagi vaatamisväärset, või luua green screen’iga köitvat illusiooni.
Photopod on leidnud kasutust erinevatel sise- ja välisüritustel (viimase puhul küll sobiva varju all). Fotoboks ilma rohelise taustata on kompaktsem lahendus kui fotokabiin. Tausta lisamisel tuleks arvestada u 3×3 m pindalaga.

Fotoboks on bränditav

Fotoboksi on võimalik kasutada ka meeldejääva turundusvõimalusena. SeeSee stuudio võimaldab:

 • Fotoboksi väliselt kujundada (ettevõtte sümboolikaga, reklaamiga, ürituse spetsiifikaga jm).
 • Lisada valgusefekte.
 • Lisada heliefekte tuntud hüüete või soovitud klippidega.
 • Organiseerida esitlejad, kes jagavad soovitud infot ja assisteerivad fotoboksi kasutamisega.
 • Koguda kontakte – soovija võib pildid kätte saada ka meiliaadressil.

Miks mitte anda huvilisele kaasa midagi mälestusväärset ja just sinu soovitud sõnumiga?

Võta meiega ühendust!

Fotonurk ja green screen

Iga suure balli, kokkutuleku või mõne muu üritusega käib kaasas fotonurk, kus valmivad pidulistest fotograafi ülesvõttel ja juhendamisel professionaalsed fotod. Piltide taustaks võib võtta nii kohapeal olev seina, kaasatoodud tausta või lausa heinapallidest ehitatud stiilse taustalahenduse – koos on võimalik leida sobiv.

Ja kui sellest veel väheks jääb, siis green screen (roheline taust) võimaldab taustaks panna mida iganes ette kujutad ja jätta mulje, et külalised käisid Pariisis, Disneylandis või hoopis Kuu peal.

Fotonurk peole või asutusse

Pidu jääb aastateks meelde, kui külalistel on võimalus lasta endast pidurõivais koos sõpradega pilti teha. Nii ei pea pärast ennast mõnest melu keskel tehtud fotost üles leidma ja avastama end udusena või pooleldi äralõigatuna.

SeeSee Stuudio fotonurga teenuse alla kuulub:

 • Fotograaf kohapeal stuudiovälkudega.
 • Taustade (stiliseeritud) erilahendused.
 • Green screen taust võimaldab tausta kohe arvutis muuta. Taustapildid võivad olla erinevad (tuntud asukohad, abstraktsed, bränditud vms).
 • Lisavõimalused: bränditud fotokaaned.
 • Tulemus kohe ekraanil näha.
 • Foto kohe kätte.

Võimalust võivad kasutada ka koolid, lasteaiad ja erinevad asutused, kes soovivad teha professionaalsetes tingimustes oma aastapildid.

Green screen teeb pildistamise lõbusaks

Roheline taust võimaldab lasta fantaasial lennata ja viia pildil olevad inimesed ükskõik kuhu soovid. Green screen annab peoülesvõttele mängulisust ja meelelahutustuslikkust ning võib lisada ka tavalisele grupifotole lõbusa vimka. Tausta on võimalik kasutada kas fotonurgas või koos fotoboksiga.

Lisa 20. aastate stiilis ballil üles võetud fotode taustale mõni ajalooline vaade, too laste lemmiktegelased nendega koos pildile või vii külalised džunglisse – võimalustel piire pole.

Küsi hinnapakkumist.

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites

   
Saada kiri oma ürituse infoga ja ning leiame Sulle koos sobiliku teenuse ;)

  X
  Saada kiri oma ürituse infoga ja ning leiame Sulle koos sobiliku teenuse ;)

   X