Fotoprojektid


Portreefotod on fotograafiavorm, mille puhul on isiku või grupi parimaks jäädvustamiseks suur roll valgustusel, taustal ja modelli poosidel. Portreefotosid võib olla erinevaid, alates kunstilistel eesmärkidel tehtud fotodest ja lõpetades fotodega, mida kasutatakse näiteks meditsiiniuuringutel. Tihti tellitakse portreesessioon erilisteks puhkudeks, nagu näiteks pulmad, kooli algus või lõpetamine. Portreefotosid on võimalik kasutada erinevatel eesmärkidel, alates veebilehest, lõpetades isikuportreedega kontori fuajees.

Reklaamfoto pildistamine on loominguline ja samas väga tehniline protsess.

Reklaamfotode puhul pakume täislahendust. Alustame ideest, leiame projekti jaoks õiged modellid, stilistid, jumestajad, asukohad jne. Meie stuudio professionaalsetel fotograafidel on aastatepikkune kogemus reklaamfotode pildistamisel. Jääd kindlasti rahule!

Kui Sinu ettevõtte kodulehe ametiportreed ei peegelda sugugi firma kvaliteeti ja edukust, siis on viimane aeg uued fotod teha.

SeeSee Stuudio elukutselised fotograafid näitavad fotodel, et Sinu ettevõte on edukas, professionaalne ja usaldusväärne. Nagu öeldakse: pilt räägib rohkem kui tuhat sõna.

Usalda asjatundjaid!

Broneeri aeg ametiportree tegemiseks juba täna!

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites