Fotoprojektid


Portreefoto

Portreefotod on fotograafiavorm, mille puhul on isiku või grupi parimaks jäädvustamiseks suur roll valgustusel, taustal ja modelli poosidel.  Portreefotosid on võimalik kasutada erinevatel eesmärkidel, alates veebilehest, lõpetades isikuportreedega ettevõtte kontori fuajees.

Reklaamfoto

Reklaamfoto pildistamine on loominguline ja samas väga tehniline protsess.

Reklaamfotode puhul pakume täislahendust. Alustame ideest, leiame projekti jaoks õiged modellid, stilistid, jumestajad, asukohad jne. Meie stuudio professionaalsetel fotograafidel on aastatepikkune kogemus reklaamfotode pildistamisel. Jääd kindlasti rahule!

Ametiportree

Kui Sinu ettevõtte kodulehe ametiportreed ei peegelda sugugi Sinu firma kvaliteeti ja edukust, siis on viimane aeg uued fotod teha. Rõõmsad näod ja asjalik naeratus, sellised ametiportreed on iga ettevõtte kodulehel oodatud!

Pildistame nii stuudios kui ka Sinu ettevõttes.

Broneeri aeg ametiportree tegemiseks juba täna!

Ürituste pildistamine

Ürituste pildistamise kogemusi on SeeSee fotograafidel kogunenud väga erinevate ürituste ja olukordade jäädvustamiselt. Fotograaf peab sageli kiirelt tegutsema ja olema ajakavast üks samm ees, et olla valmis järgmist situatsiooni pildile püüdma.

Enamasti jäädvustab fotograaf ürituse üldist melu ja emotsiooni, samuti ka esinejaid ja sõnavõtte, et pildiseeriast tekiks terviklik ülevaade toimunud peost, vastuvõtust või tähtpäevast.

SeeSee fotograafid otsivad alati ka midagi enamat, mõnda ootamatut situatsiooni, üllatunud nägu või jalustrabavat silmsidet.

See annab piltidele erilise väärtuse, nii et neid on hiljem mõnus koos kaaslastega vaadata.

 

Turundus- ja esindusfotod

Turundusfotod, esindusfotod, imagofotod – need kõik kannavad sarnaseid eesmärke. Tark ettevõtja teab, et visuaalne pool enda ettevõtte maine kujundamisel on tänapäeval äärmiselt oluline ja annab hea võimaluse eristuda keskpärasusest.

Ole tark ning näita enda edukat, professionaalset ja usaldusväärset ettevõtet. Nagu öeldakse: pilt räägib rohkem kui tuhat sõna!

Usalda asjatundjaid ja kutsu meid pildistama!

 

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites