Videod


Reklaamvideo

Videoturundus on ühe enam hoogu saamas ning SeeSee Stuudio peamiseks eesmärgiks on pakkuda loomingulist ja kvaliteetset videoteenust. Läheb see reklaamvideo siis sostiaalmeediasse või telesse – silmatorkav ja huvi tekitav turundusvideo peaks olema iga areneva ettevõtte meediaplaanis. SeeSee Stuudio pakub täislahendust alates ideest ja lõpetades video promotsiooniga.

Pulmavideo

Pulmapäev on üks olulisemaid päevi Sinu elus. Tähtsaid päevi on alati hea meenutada ning ilusaid mälestusi ka sõprade ja tuttavatega jagada. SeeSee videograafid on oma ala professionaalid, kes annavad endast parima, et pulmavideo ei oleks lihtsalt tavaline video, vaid emotsioone ja maagiat täis meistriteos.

Ürituste filmimine

Firmade suvepäevad, jõulupeod, banketid, konverentsid, messid – SeeSee Stuudio videograafidel on ürituste filmimisel pikaajalised kogemused. Suurepärase tulemuse saamiseks annavad meie operaatorid alati endast parima ja toovad esile selle, mida igaüks jäädvustada ei suuda.

Tootevideo

Kui tootefotost enam ei piisa, siis tuleb appi tootevideoTootevideo on hea väljund, kui soovid edasi anda toote võimalikke boonuseid, detaile ja muud, mida fotol oleks keeruline või võimatu teha. Näiteks saab videoga näidata, kuidas toodet kasutada. Lisaks sobivad tootevideod ka suurepäraselt Sinu veebilehele või sotsiaalmeediakanalisse.

Muusikavideo

Muusikavideo on hea võimalus muusikapala story näitamiseks liikuvas pildis, et veel paremini loo sisu edasi anda.

Video täisteenus

Videoteenuste alla kuulub lisaks produktsioonile ka kõik muu, mida võib olla vaja video tootmiseks, alates grimeerijatest ning lõpetades näitlejate ja stilistidega.

Olenevalt projektist pakume teenust filmimisest kuni valmistoodanguni – operaatoriteenus, ekraanigraafika, õppevideod, muusikavideod, dokumentaalid, reklaamvideod, tootevideod, promoklipid, aerovideod, sündmuste jäädvustamine jne.

Video aitab toote või teenuse kuvandit paremini edasi anda ja erinevates kanalites (TV, YouTube, Facebook) tõhusamini turundada. Oskuslikult tehtud kvaliteetne ja isikupärane video tõstab tuntust ja usaldusväärsust ning tagab eduka müügi. Samuti saavad ettevõtted firmapidudel, konverentsidel ja muudel sündmustel jäädvustatud positiivseid emotsioone oma klientide ning osavõtjatega jagada, mis on väga tõhus otseturundus.

Meie klientideks on kõik, kellel on vaja oma ideed näidata, tutvustada, müüa või vahendada: üritusturundusfirmad, agentuurid ning igas suuruses ettevõtted idufirmadest tootmisettevõtete ja korporatsioonideni.