Turundusvideo


Turundusvideo

Sa otsid parimaid viise, et saada oma äri kasvama ja müük tõusuteele, sest oled ambitsioonikas ja motiveeritud? Nii ka meie ja seepärast me teame, mida Sa vajad! Sa soovid oma suurepärase toote viia võimalikult paljude inimesteni, aga pole päris kindel, kuidas seda teha? Parim viis selleks on videoturundus. Kui Sul on oma ettevõttega seoses miljon muud ülesannet, uute teadmiste omandamiseks napib vaba aega ja ise videote valmistamiseks tehnikat soetada tundub ebaotstarbekas, siis kutsu appi SeeSee Stuudio.

SeeSee meeskond on tegelenud videote tootmisega juba üle 10 aasta, see on meie kirg ja eluviis. Suudame vastu tulla just Sinu soovidele. Meie eesmärk on pakkuda oma klientidele terviklahendust, alustades idee algfaasist ja lõpetades valmis ning toimiva turundusvideoga. Kõlab ju hästi? Saame kokku ja räägime potentsiaalsetest võimalustest, mis töötaksid just Sinu ettevõtte jaoks ega ajaks eelarvet lõhki.

Turundusvideo aitab Sinu ettevõtet konkurentide kõrval esile tõsta ja oma sõnumit olemasolevatele ning potentsiaalsetele tulevastele klientidele kohale viia. Video paelub ja annab infot kiirelt ning lihtsalt edasi. Hästi planeeritud ja oskuslikult tehtud turundusvideo on ideaalne vahend müügi suurendamiseks. Statistiliselt on kindlaks tehtud, et video lisamine maandumislehele tõstab selle konversioonimäära 80 protsenti.

Kuidas me seda kõike teeme?

Meil on töö jaoks õiged vahendid. Ideaalse turundusvideo loomise puhul on määravad mitu tegurit. Kelleni sa üritad jõuda? Kas sihtgrupp on Eestis või mõnes muus riigis? Mis on video eesmärk ja kui pikk see peaks olema? Kui neid detaile teame, saame Sulle valmis teha tipptasemel turundusvideo ja huvi korral aitame seda ka õigetes kanalites turundada.

Kui tunned, et turundusvideo on just see õige vahend, mis aitaks Sinu ettevõttel edasi minna, siis võta meiega ühendust ja järgmise sammu võime juba koos teha.

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites