Pulmafotograaf


“See ei pruugi olla Sinu esimene ega ka viimane suudlus, kuid kindlasti on see suudlus, mida soovid igavesti meenutada…”

SeeSee Stuudios töötavad sõbralikud, professionaalsed ja pühendunud fotograafid, kes on spetsialiseerunud loomingulistele pulmapiltidele.

Meie eesmärk on anda Sulle fotojäädvustused, mis toovad rõõmupisarad Su palgele ka aastaid pärast pulmi. Me usume, et pulmapäevaga saab alguse Sinu elu üks imelisemaid peatükke. Sinu unelmate pulma jäädvustades keskendume me just teie loole – Sinu ja Su kallima teekonna algus mehe ja naisena. Selle erilise päeva jäädvustab SeeSee pulmafotograaf.

Pulmapäeval jäädvustatakse:

  • Ilupildid
  • Ettevalmistus
  • Registreerimine, laulatus, tseremoonia
  • Pulmarong
  • Pulmapidu

Pulmafotograafi otsides on oluline usaldusväärsus ja seni tehtud tööd. Tuttavale kaameraomanikule lootmine või täiesti kogenematute fotograafide palkamine võib lõppeda sellega, et pulmadest jäävad ainult mälupildid, mis pikapeale ununevad. SeeSee garanteerib, et nii ei juhtuks ja et fotosid ei peaks paar aastat fotograafi käest ootama.

Pulmasessioonist saab kõik vahvad kaadrid suurte failidena. Lisaks paneme üles mugava veebigalerii sõpradele jagamiseks ja väljatrükkide tellimiseks.

Kutsu meid pulma! Saada kiri aadressile info@seesee.ee või helista telefonil 686 4111.

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites