Pere fotosessioon


SeeSee Stuudio pakub Sinu perele võimalust jäädvustada toredaid emotsioone. Kui tavaliselt on kodune perepilt ilma isa või emata, sest emb-kumb teeb pilti, või kui statiivi pealt tehtud fotodest enam ei piisa, siis las Sinu peret pildistab professionaalne ja sõbralik fotograaf.

Kuigi fotograaf oskab inimesi juhendada ja kvaliteetselt pildile püüda, siis pere fotosessioon on siiski koostöö.

Parim tulemus sünnib tänu läbimõeldud eeltööle. Mõtle stiilile ja riietusele. Surfa internetis ja püüa jõuda järeldusele, mis meeldib, mis mitte. Proovi juba eelnevalt läbi poosid. Mõtle, kas soovid pildistada stuudios või hoopis mujal keskkonnas (looduses, kohvikus, kodus). Variante on lõputult.

Pere fotosessioon ei ole kohustus. See on eraldi sündmus – hea põhjus perega kokku saada või mõnda perekondlikku tähtpäeva tähistada. Mis oleks vanaemale-vanaisale parem kingitus kui perepilt lastelastest?

 

Beebide pildistamine

Eraldi kategooriana võiks välja tuua veel beebifotode sessiooni. Pisitillukesed ilmakodanikud on imelised ja nad kasvavad ülikiiresti, seega on mälestused nendest vaja ka kiirelt n-ö purki saada. Siinkohal tuleb arvestada, et beebiga stuudiosse tulles (või koduses miljöös pildistades) peaks varuma aega ja kannatust.

Beebid dikteerivad pildistamise käiku – vahepeal nutavad, vahepeal magavad, siis läheb kõht tühjaks või tahab häda ajamist. Beebi pildistamise peale võib vabalt ka 4 tundi aega kuluda.

Oleks hea, kui beebi oleks just enne söönud ja maganud. Varuda võiks ka aksessuaare: pehmeid kangaid, ilusaid paelu, mängukaru vms.

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites