Koolitused ja Workshopid


SeeSee Stuudios saad lihvida oma fotograafia-alaseid oskusi või õppida fotograafia põhitõdesid meie foto- ja videograafide ning teiste tuntud Eesti fotograafide abiga. 2011. aastal asutatud SeeSee Stuudio on workshop’e ja seminare korraldanud juba loomisaastast alates.

Pakume nii õhtuseid kui ka terve päeva pikkuseid seminare, töötubasid ja koolitusi erinevatel teemadel, nagu “Fotograafia baaskursus algajatele”, “Tootepildistamine”, “Eksperimentaalportreed”, “Fototöötlus Adobe Lightroomis”, “Video baaskursus edasijõudnutele” ja paljud teised.

Meie töötoad pakuvad osalejatele lisaks põhjalikule teooriaosale rohkesti praktikavõimalusi, mille juurde kuulub aktiivne juhendamine terve koolituse jooksul. Samuti on töötubade üheks lahutamatuks osaks ürituse lõpus toimuv konstruktiivse kriitika osa, kus koolitaja annab iga osaleja parimale tööle tagasisidet, kuidas tulevikus kõike veel paremini teha.

Mitmed koolitused sisaldavad ka teemakohast kodust ülesannet, mille juhendaja hiljem uuesti üle vaatab, et osalejate edusamme jälgida. Lisaks sellele luuakse Facebooki keskkonda iga seminari/workshop’i/koolituse kohta eraldi üritus, kus osalejad oma juba töödeldud pilte teistele kommenteerimiseks jagada saavad.

Meie sooviks on jagada oma kirge fotograafia vastu kõikide foto- ja videohuvilistega. Meie eesmärk on õpetada Sind tegema paremaid fotosid, aidata tundma õppida oma kaamerat ja avada põnevat fotomaailma.

Oma koolitused ja kursused oleme valinud vastavalt sellele, et midagi põnevat ja kasulikku leiaksid nii algajad, kes on endale alles kaamera soetanud, kui ka kogemustega fotograafid kes on kaamerate ja fotograafiaga sõbrad olnud juba pikemat aega.

SeeSee Stuudio töötubades anname endast kõik, et teha keerukana tunduvad teemad selgeks kiiresti, lihtsalt ja praktikas. Haara kaasa oma kaamera, olgu selleks siis peegelkaamera või hübriidkaamera; Canon, Nikon, Pentax, Sony või midagi muud. Korraldame ka workshop’e, mis on mõeldud nutitelefoniga pildistamise arendamiseks.

Mida SeeSee töötoad pakuvad:

 • Kõiki koolitusi korraldavad elukutselised fotograafid
 • Koolitused toimuvad sõbralikus õhkkonnas
 • Lõbus ja lihtne õpe algajatele
 • Juhendamine terve koolituse jooksul
 • Põnev ja praktiline õpe edasijõudnutele
 • Asupaigaks hubane, ent mahukas SeeSee Stuudio Tallinnas
 • Praktikaosa koos modellidega
 • Suupisted ja joogid

Miks on SeeSee koolitused kasulikud:

 • Algajad õpivad oma kaamerat paremini tundma
 • Algajad saavad baasteadmisi fotograafiast ja õpivad, kuidas erinevates oludes edukalt pilti teha
 • Edasijõudnud tutvuvad enda jaoks uute fotograafiavaldkondadega
 • Juhendajate konstruktiivne kriitika aitab õppijail areneda
 • Võimalus tutvuda ja saada kogemusi teistelt osalejatelt

SeeSee Fotoklubi

SeeSee Fotoklubi on palju enamat kui lihtsalt fotoentusiastide Facebooki-grupp. Igas kuus toimub mitu kokkusaamist, kus omandame praktikas uusi fotograafiaalaseid teadmisi. Fotoklubi liikmetel on eelisjärjekord SeeSee Stuudio korraldatavatele seminaridele, kus peale SeeSee instruktorite käivad rääkimas ja kogemusi jagamas ka teised tuntud Eesti fotograafid.

Lisaks töötubadele toimub Fotoklubis teisigi kohtumisi, nagu fotograafiateemaliste filmide ühisvaatamised, fotoretked stuudiost välja, kord aastas toimuv kasutatud fototarvikute laat, aga teeme ka tutvust uue, fotograafe huvitava tehnoloogiaga.

Seetõttu on SeeSee Fotoklubist välja kujunenud lõbus ja teadmishimuline vahva sõpruskond, kus noored fotoentusiastid kohtuvad vanemate fotograafide ja fotohuvilistega.

SeeSee Fotoklubisse kuulumine annab ka soodustusi SeeSee Stuudio tasulistes töötubades osalemiseks. Paljud klubi kokkusaamised, mille käigus saab ka pildistada (vabas õhkkonnas workshop’id), on aga täiesti tasuta!

Mis aga põhiline: saame kokku, loome uusi tutvusi, sotsialiseerume ja see kõik on FUN! 🙂

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites