Täiuslik pulmapäev


SeeSee Stuudio teeb omalt poolt kõik, et Sinu kõige tähtsam päev põhjalikult ja meeldejäävalt jäädvustatud saaks. Sinu päralt on SeeSee pulmafotograafid, kes pildistavad kõike alates ettevalmistusest kuni tordi lõikamiseni või just nii, nagu Sina oluliseks pead. Meie videograafid panevad Sinu pulmapeost kokku südamliku ning ülevaatliku pulmavideo. Pulmakülalisi lõbustab ja koheseid pulmasuveniire tagab SeeSee FotoPod, kus inimesed ise pilti teha saavad ning need pildid koju mälestuks võtta võivad.

TEENUSED

  • Fotograaf – pulmapäevast kõik vahvad kaadrid suurte failidena ning veebigalerii sõpradele jagamiseks või väljatrükkide tellimiseks.
  • Pulmavideo – 5-15 minuti pikkune ülevaatlik video pulmapäevast, võimalus tellida ka 40-45 minutine pulmavideo.
  • FotoPod – hetkeemotsioonide jäädvustamine on lõbus ja sõltuvust tekitav meelelahutus. väljatrükkidele saab disainida pulmatemaatika.

PAKKUMINE

  • Täispikk pulmapäev koos SeeSee fotograafiga. Tulemusena saab kõik vahvad suured failid pulmapäevast + veebigalerii.
  • Täispikk pulmapäev koos SeeSee videograafiga. Valmib kaunilt monteeritud ja ülevaatlik pulmavideo pikkuses 5-15 minutit.
  • FotoPodi kasutus pulmapeo ajaks – eridisainiga kohene väljatrükk.

Täispika pulmapaketi soodushind 1950€ (€2500) ehk tellides SeeSee Stuudiolt pulmafoto ja -video, saate FotoPodi pulmapeo ajaks TASUTA kaasa.

“See ei pruugi olla Sinu esimene ega ka viimane suudlus, kuid kindlasti on see suudlus, mida soovid igavesti meenutada…”

SeeSee Stuudios töötavad sõbralikud, professionaalsed ja pühendunud foto- ning videograafid, kes on spetsialiseerunud loomingulistele pulmapiltidele ning -videotele.

Meie eesmärk on anda Sulle jäädvustused, mis toovad rõõmupisarad Su palgele ka aastaid pärast pulmi. Me usume, et pulmapäevaga saab alguse Sinu elu üks imelisemaid peatükke. Sinu unelmate pulma jäädvustades keskendume me just teie loole – Sinu ja Su kallima teekonna algus mehe ja naisena. Selle erilise päeva jäädvustavad SeeSee pulmafotograafid ja -videograafid.

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites