Videoteenused


Videoturundus on ühe enam hoogu saamas ning SeeSee Stuudio peamiseks eesmärgiks on pakkuda loomingulist ja kvaliteetset videoteenust. Silmatorkav ja huvi tekitav turundusvideo peaks olema iga areneva ettevõtte meediaplaanis. SeeSee Stuudio pakub täislahendust alates ideest ja lõpetades video promotsiooniga.

Videoteenuste alla kuulub lisaks produktsioonile ka kõik muu, mida võib olla vaja video tootmiseks, alates grimeerijatest ning lõpetades näitlejate ja stilistidega.

Olenevalt projektist pakume teenust filmimisest kuni valmistoodanguni – operaatoriteenus, ekraanigraafika, õppevideod, muusikavideod, dokumentaalid, reklaamvideod, tootevideod, promoklipid, aerovideod, sündmuste jäädvustamine jne.

Video aitab toote või teenuse kuvandit paremini edasi anda ja erinevates kanalites (TV, YouTube, Facebook) tõhusamini turundada. Oskuslikult tehtud kvaliteetne ja isikupärane video tõstab tuntust ja usaldusväärsust ning tagab eduka müügi. Samuti saavad ettevõtted firmapidudel, konverentsidel ja muudel sündmustel jäädvustatud positiivseid emotsioone oma klientide ning osavõtjatega jagada, mis on väga tõhus otseturundus.

Meie klientideks on kõik, kellel on vaja oma ideed näidata, tutvustada, müüa või vahendada: üritusturundusfirmad, agentuurid ning igas suuruses ettevõtted idufirmadest tootmisettevõtete ja korporatsioonideni.

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites