Tingimused

Fotosessiooni tingimused eraklientidele

Fotode kasutamine ja autoriõigus

 • Fotosessioonidel tehtud fotode autoriõigus kuulub SeeSee OÜ-le.
 • Autoriõiguste üleandmiseks kliendile tuleb sõlmida vastav leping (lisanduvad autoriõiguse ning lepingu tasu).
 • SeeSee OÜ jätab endale õiguse kasutada fotosessioonidel tehtud pilte ettevõtte portfoolio näitamiseks ja tutvustamiseks ning promomaterjalides kasutamiseks (v.a. kolmandate osapoolte reklaamides) näiteks kodulehel, uudiskirjas, flaieritel vms.
 • Kliendil on õigus fotosid kasutada ja reprodutseerida mis tahel viisil (v.a. meedias või reklaamides) kui fotosessiooni ja fotode eest on 100% tasutud.
 • Kui klient soovib pilte kasutada meedias või reklaamides tuleb eelnevalt sõlmida kasutusleping.
 • Originaalfailid jäävad SeeSee OÜ valdusesse kodukorras ettenähtud arhiveerimisperioodi lõpuni.

Fotosessiooni broneerimine

 • Fotosessiooni saab broneerida telefoni 6864111 või e-posti teel info@seesee.ee
 • 100% broneeringu tagab ettemakse arve tasumine.
 • Ette teatamata kohale tulemata kliente on SeeSee OÜ-l õigus edaspidi mitte teenindada.
 • Korduval broneeringu tühistamisel on SeeSee OÜ-l õigus kliente edaspidi mitte teenindada.

Fotosessiooni eest tasumine ja hind

 • Fotosessiooni eest saab tasuda kinkekaardiga, ettemaksearve alusel või sularahas kohapeal. Kaardimaksevõimalus puudub!
 • SeeSee OÜ jätab endale õiguse muuta hinnakirja hindasid ette teatamata. Ettemaksearve alusel tasutud fotosessioone hinnamuutus ei mõjuta.

Tellimuse valmimisaeg

 • Fotosessioonil tehtud või läbi tellimiskeskkonna tellitud pildid valmivad olenevalt hooajast ja järjekorrast 5 – 60 päeva jooksul.
 • Eelisjärjekorras tööde teostamine maksab 10% fotosessiooni või tellimuse maksumusest.

Fotode korrigeerimine ja töötlus

 • Fotosessioonil tehtud fotod korrigeeritakse – sorteeritakse välja ebaõnnestunud kaadrid, parandatakse kadreeringut ja värvitoone.
 • Fototöötlus ja -manipulatsioon ei kuulu fotosessiooni paketi hinna sisse ning on teostatav eraldi hinnakirja alusel. Fototöötlus on näiteks tugeva akne eemaldmine näopildilt, kingavärvi muutmine, riidekortsude eemaldamine jms.

Muu

 • Võimalikud kaasnevad lisakulud (nt transport, aksessuaarid, asukoha rent vms) tasub klient.
 • Kliendi poolt rikutud aksessuaarid, tehnika või seadmed kuuluvad kompenseerimisele arvestades hetke turuväärtust.

Veebilehelt ostu sooritamise tingimused

Teenuse tellimise kord

Teenused tellitakse elektroonilises kauplemissüsteemis läbi maksekeskuse aadressil https://www.seesee.ee

Maksetingimused

Veebilehelt ostu sooritades saab tasuda krediitkaardiga (Visa, MasterCard) ja Eesti pangalinkidega (Swedbank, SEB, LHV Pank, Nordea, Danskebank, Krediidipank). Kõik e-poes näidatud hinnad on eurodes ning sisaldavad käibemaksu 20%. Makse teostamine toimub väljaspool e-poe keskkonda vastava panga või teenusepakkuja turvalises maksekeskkonnas. Seal on eeltäidetud maksekorraldus, kus on kirjas tasumisele kuuluv summa. E-poel puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele.

SeeSee OÜ jätab endale õiguse hindade muutmiseks. Hindade muutumisel kehtib kliendile tellimuse edastamisel kehtinud hind, mis oli maksekorraldusel kajastatud tellimuse vormistamise momendil.

Privaatsus

Ostja isikuandmed on konfidentsiaalne info ja ei kuulu avaldamisele kolmandatele osapooltele, v.a. seadusega ettenähtud juhtudel.

Arve esitamine

Arve saamiseks tuleb teenuse ostjal võtta ühendust telefoni 6864111 või e-posti teel info@seesee.ee.

Teenuse kasutamine

Peale makse teostamist tuleb teenuse ostjal võtta ühendust teenusepakkujaga (telefoni 6864111 või e-posti teel info@seesee.ee) ning leppida kokku sobiv aeg fotosessiooniks. Veebilehelt ostetud sessioon kehtib vastava paketi kirjeldusele hinnakirjas.

Kehtivus

Veebilehelt ostetud sessiooni kehtivus on 6 kuud.

Tagastustingimused

Vastavalt tarbijakaitseseadusele on ostjal võimalik veebilehelt makstud sessiooni eest raha tagasi saada 14 päeva jooksul alates sessiooni ostmisest.

Täiendav info

Probleemide korral või lisainfoks maksetingimuste kohta võib ühendust võtta telefonil 6864111 või e-posti teel info@seesee.ee

 

Tingimused kehtivad alates 1.05.2015. a.

Liisingu tingimused

Teenusepakkujaks on Koduliising OÜ. Iga laen on finantskohustus. Kaalu oma otsust hoolikalt – tutvu laenulepingu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Krediidi kulukuse määr on 39,40 % järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 419 €, lepingu periood 12 kuud, fikseeritud interssimäär 20 % laenusummalt aastas, krediidisumma 419 €, maksete kogusumma 499,32 eurot ja tagasimaksete summa 499,32 eurot.

© SeeSee OÜ
Tallinn, Estonia
+372 6864111
info@seesee.ee
Jälgi meid
Vaata, mis toimub meie sotsiaalmeedia kanalites